Mumis pasitiki verslas!

Vis dažniau verslo objektai investuoja į atsinaujinančią energiją, kuri ne tik sumažina gamybos ar paslaugų savikainą, tačiau prideda papildomą vertę! Žalia energija ypač vertinama vakarų Europoje. Pasinaudokite verslui siūlomomis galimybėmis, o mes pakonsultuosime ir parengsime visus būtinus dokumentus paramai gauti.

Bendraukime
0
Per 2019 metus įrengta, kW
0
Aptarnaujame vėjo jėgainių parkus
0
Aptarnaujame hidroelektrines

Kodėl mus renkasi

VERSLAS?

Žinote, kad svarbu pasirenkant tinkamus partnerius? Patirtis ir esamų klientų rekomendacijos!

Turėdami abi šias savybes drąsiai teigiame, jog įgyvendinsime net ir pačius sunkiausius projektus, o mūsų klientai mielai pasidalins savo patirtimi dirbant su mūsų komanda. Tai tik kelios priežastys pasirinkti „Tavo saulės elektrinė“, tada susisiekite ir nustebinsime savo pasiūlymu!

Ilgametė patirtis užtikrina mūsų partnerių patikimumą tiekant geriausią elektrinių įrangą.

Konsultuojame ir sutvarkome visus reikiamus dokumentus paramai gauti.

Kompetetingu specialistų komanda užtikrina sklandų elektrinės įrengimą.

Atsakingai žiūrime į tolimesnį elektrinės darbą, garantinį – po garantinį aptarnavimą.

Pasinaudokite PARAMA verslui!

Lietuvos verslo paramos agentūra teikia paramą gamybinėms verslo įmonėms. Plačiau apie paramos galimybes susisiekite su mūsų komanda.

Visais klausimai konsultuojame nemokamai!

PARAMA VERSLUI

SUSISIEKITE SU MUMIS

  Projektai

  UAB Western Fabrications – 400 kW galios saulės elektrinė sumontuota ant gamybos patalpų stogo. Įmonės vienas iš prioritetų – naudoti žalią energiją gaminant savo gaminius. Saulės elektrinė – tai ne tik žalia energija, tačiau mažesnės sąnaudos, kurios įtakoja galutinę produkto kainą.

  UAB Narbutas – 800 KW galios saulės elektrinė.

  Orange office Vilnius – 300 kW galios saulės elektrinė užtikrins žalią energija biurams, o tuo pačiu taupyse verslo sąskaitas.

  TURITE KLAUSIMŲ?

  Pasinaudokite mūsų informacijos centro paruošta informacija. Jeigu turite daugiau klausimų – mūsų konsultantai visada pasiruošę jums padėti!

  PARAMA
  LEIDIMAI IR PRIJUNGIMAS PRIE TINKLO
  SAULĖS ELEKTRINIŲ TIPAI

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kad suskaičiuotume elektrinės galią galima remtis vidutiniškai Lietuvoje saulės elektrinių generuojamu elektros kiekiu – 1000 kWh/metus iš 1 kW elektrinės. Tad jeigu Jūsų namai per metus suvartoja 7800 kWh, tai Jums reiktų 7,8 kW galios elektrinės.

  Vidutinis saulės elektrinės gyvavimo laikotarpis 25-30 metų. Pasinaudojus APVA parama, elektrinė gali atsipirkti vidutiniškai per 6-9 metus. Jis priklauso nuo saulės elektrinės įrangos, stogo tipo, pasvirimo kampo bei elektros suvartojimo. Kylant elektros kainai, bei montuojantis didesnės galios sistemas elektrinės atsipirkimas trumpėja.

  Taip, aplinkos projektų valdymo agentūra (www.apva.lt) skelbia apie paramą fiziniams asmenims individualių gyvenamųjų namų modernizacijai. Paramos dydis – €322,91 kiekvienam įrengtam saulės elektrinės kilovatui. Mes padedame klientams parengti dokumentus paramai gauti.

  Pagrindiniai reikalavimai:

  • fizinis asmuo, nuosavybės teise valdantis gyvenamosios paskirties vieno arba dviejų butų namą arba sodo namą, ir žemės sklypą, jei elektrinė bus įrengiama ant žemės;

   Pastatai ir žemė turi būti įregistruoti VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto registre (NTR) (statinio baigtumui reikalavimai nekeliami);

  • įranga turi būti nauja (nenaudota);
  • saulės moduliai turi atitikti Europos Sąjungos standartus įskaitant ekologinius ženklus, jiems turi būti suteikta ne mažesnė nei 10 m. produkto garantija ir 25 m. 80 proc. efektyvumo garantija. Moduliai privalo turėti CE ženklą ir turėti pakankamą apsaugą nuo dulkių ir drėgmės (bent IP 65);
  • •įtampos keitiklis (inverteris) turi būti tinkamas saulės elektrinių įrengimui ir atitikti Europos Sąjungos standartus , jam turi būti suteikta ne mažesnė nei 5 m. produkto garantija. Įtampos keitiklis turi turėti pakankamą apsaugą nuo dulkių ir drėgmės (bent IP 65).

  Artimiausias kvietimas paramai gauti bus skelbiamas APVA sveitainėje 2020 m. sausio mėn. Išsamesnė informacija APVA puslapyje: https://www.apva.lt/norite-isirengti-saules-elektrine/

  Dvipusė apskaita yra AB Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) elektros apskaitymo metodika, kuri fiksuoja atiduotos į tinklą ir paimtos iš tinklo elektros energijos kiekį. Jos pagalba ESO apskaičiuoja kiek kilovatvalandžių klientas atidavė į tinklą ir kiek suvartojo (paėmė iš tinklo). Kiekvieną sugeneruotą, bet nesuvartotą kilovatvalandę klientas atiduoda „pasaugoti“ ESO. 3,52 ct/kWh + PVM klientas sumoka pasiimdamas el. energiją iš tinklo. T.y. klientas moka nebe 13 ct/kWh, o tik 3,52 ct/kWh + PVM. Klientas moka visą kainą (t.y. 13 ct/kWh) tik tuomet, kai nebeturi sukaupęs sugeneruotos elektros.

  Kiekvienų metų balandžio 1 d. visa sukaupta elektra yra pradedama skaičiuoti nuo nulio, o per paskutinius 12 mėn. sukaupta, bet nepanaudota elektra yra anuliuojama.

  Norint pasistatyti saulės elektrinę, pirmiausiai turėtumėte įsitikinti kiek kW galios turite. Tai padaryti galite patikrinę savo nuosavybės ribų aktą pasirašytą su ESO, ar tiesiog paskambinę trumpuoju ESO numeriu 1802 ar prisijungę prie savitarnos http://www.eso.lt/savitarna/

  Įrangos pristatymo ir montavimo pradžios terminas fiziniams klientams: 6-8 savaitės. Visi projektai individualūs, todėl deriname laiką su kiekvienu klientu atskirai.