SAULĖS ELEKTRINIŲ
TIPAI

SAULĖS ELEKTRINIŲ
TIPAI

Ant plokščio stogo ar ant žemės montuojamos mūsų saulės elektrinės yra universalios, kadangi jas galima pasukti reikiamu kampu atsižvelgiant į naudingiausią lokacijos kryptį. Tokio tipo saulės elektrinės gali būti pritaikomos ant gyvenamųjų, komercinių pastatų ar tiesiog ant žemės.

Tai populiariausias saulės elektrinės montavimo sprendimas, įrengiant saulės elektrines ant gyvenamųjų namų. Patogus pritaikymas prie skirtingos stogo dangos jos nesugadinant. Saulės elektrinės efektyvumas priklauso nuo šlaitinio stogo padėties bei geografinės krypties. Rezultatyviausios stogo kryptys yra pietūs, pietryčiai, pietvakariai.

Šiuo metu sparčiai populiarėjantis saulės elektrinių sprendimas – tai integruota saulės elektrinė vietoj stogo dangos ar fasado. Šis sprendimas patrauklus naujakuriams, nes saulės elektrinė montuojama tiesiogiai į pastatą, taip pakeičiant stogo dangą į dalinį pastato paviršių. Tai puikiai apsauganti pastatą nuo atmosferos poveikio (lietaus, sniego, vėjo) stogo dangos alternatyva.

Saulę sekančios saulės elektrinės – tai vienas iš išmaniausių mūsų siūlomų saulės elektrinių sprendimų. Jų suprogramuota automatinė saulę sekimo sistema visą saulės elektrinių parką nukreipia į efektyviausią gaunamos saulės energijos kryptį, taip išgaunamas pats naudingiausias rezultatas.