Gera žinia visiems – APVA ankstina kvietimus paramai gauti.

Tikrai gera žinia visiems, kas nespėjote ar dar nebuvote apsisprendę dėl saulės elektrinės įsirengimo – aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) paankstino kvietimų terminą paramai saulės elektrinėms individualiuose namuose ir nutolusioms jėgainėms. Šis sprendimas tik įrodo, kad atsinaujinanti energija tampa vis populiaresne ir vartotojai patikimiau renkasi tokį energijos ir savo finansų taupymo modelį. Kol kvietimų paraiškų teikimui dar laukiama, „Tavo saulės elektrinės” specialistų komanda pasiruošusi suteikti visą reikiamą informaciją dėl saulės elektrinių įsirengimo.

Terminai ir pasiruošimas

Planuojama sekanti prašymų data buvo tik kitais metais, tačiau ministrui  Žygimanuis Vaičiūnui patvirtinus pakeitimus, kas nespėjote ar neturėjote galimybės pateikti prašymus, tai galėsite padaryti dar šiemet:

  • nuotolinėms saulės elektrinės paraiškos paramai gauti bus renkamos jau liepos mėnesį;
  • saulės elektrines individualiuose namuose paraiškos paramai gauti bus renkamos nuo spalio mėnesio;

Individualių namų savininkams

Nors spalio mėnuo dar toli, tačiau domėtis plačiau apie saulės elektrinės įrengimą ant savo namo stogo ar šalia tikrai pats laikas. Labai svarbu įsivertinti visus galimus niuansus susijusius su saulės elektrinės įrengimu: išsirinkti tinkamiausią įrangą ir rangovus.

Visų pirmiausia, nusistatykite, kokios galios saulės elektrinės Jums reikės. Kiek kw/h per metus sunaudojate?

Taip pat labai svarbi vieta kur planuotumėte įsirengti saulės elektrinę? Stogas, pavėsinė ar ant žemės Jūsų kieme. Įsivertinkite šešėlių galimybę planuojamoje vietoje.

Kai jau pasiruošiate pagrindinius namų darbus, tikslesniai informacijai palankiausias būdas susisiekti su mūsų komanda.

Nuotolinės saulės elektrinės

Šis saulės elektrinės įsigijimo modelis vis plačiau plinta tarp daugiabučiuose gyvenančių žmonių. Tausoti gamtą ir naudoti švarią elektros energiją nori tikrai daugelis, tačiau nevisiems tai buvo galimybė įgyvendinti. Jau nuo praeitų metų patvirtinus šią galimybę vis daugiau Jūsų pasirenka nutolusią saulės elektrinę, tad kas dar neapsisprendėte, paraiškų paankstinimo teikimo terminas labai svarus argumentai tai padaryti kuo greičiau.

Pateikus paraišką Jūs pretenduosite net į 323 eurus subsidijos įsigyjant nuotolinės elektrinės dalį. Šiuo metu Jums reikia tik rezervuoti norimą dalį mūsų nuotolinės elektrinės parke ir sulaukus paraiškų pateikimo termino pradžios užpildyti paraišką paramai gauti.

Plačiau apie mūsų statomą parką ir kiek liko nerezervuotos elektrinės rasite čia>

REZERVUOK

Ateitis yra čia!

SUSISIEKIME