A U T A R C O

Vienintelis saulės elektrinių tiekėjas su apdrausta garantija!

“Autarco”  garantuoja, kad pagaminsite deklaruotą kWh kiekį. Draudimo paslaugas teikia Londono „Lloyd‘s“ garantinis fondas.

“Autarco” vieninteliai rinkoje teikia visą saulės elektrinę iš vieno gamintojo. Šis sprendimas Jums užtikrina patikimumą ir aptarnavimo paprastumą.

„Autarco“ – Nyderlandų kompanija sukūrė ir parduoda saulės elektrinių fotovoltinius modulius bei srovės keitiklius, kurie pateisins Jūsų lūkesčius 100%.

Gamybos garantijos draudimas

„Autarco“ sistemų veikimas yra draudžiamas per kWh garantijų fondą, bendradarbiaujant su draudimo bendrove „Lloyd‘s of London“. Už kiekvieną nepagamintą kilovatvalandę gausite piniginę kompensaciją, jei sistema veiks mažiau, nei buvo iš anksto apskaičiuota.

 • Saugus: garantuoja Londono „Lloyd‘s“ ir nepriklausomas fondas;
 • Prasmingas: piniginė kompensacija, kai kWh našumas yra mažesnis nei žadėta;
 • Išmatuojamas: „MyAutarco“ automatiškai stebi našumą;
Garantija-kw-garantijas
Autarco-products-consumer

Vienas prekės ženklas - viena saulės elektrinės sistema

Mūsų visapusiškas kokybės valdymas ir įsipareigojimas tobulėti, teikia aukštos kokybės ir patikimus produktus už prieinamą kainą. Visi saulės elektrinės komponentai yra sukurti „Autarco“ gamykloje, o tai užtikrina sklandų elektrinės veikimą.

 • Didelis našumas: mūsų saulės elektrinės konceptas leidžia pasiekti ypač gerus rezultatus, o mažas inverteris veikia neapsakomai tyliai;
 • Patikimumas: mūsų gaminiai yra griežtai orientuoti į patikimumą, optimalų energijos keitimą ir aplinkos tvarumą;
 • Kainos ir kokybės santykis: derinant našumą ir patikimumą, siūlome bendrą sprendimą už optimaliausią kainą;

Monitoringas bet kuriuo metu!

Įsirengę Autarco kompanijos saulės elektrinę, gausite nemokamą monitoringo programėlę. Nuolatinė stebėsena, proaktyvi saulės elektrinės darbo kontrolė – pasiekama visą parą, ištisus metus.

Kiekvienas „Autarco“ inverteris perduoda duomenis į mūsų serverius, kurie rodomi „MyAutarco“, debesų pagrindu veikiančioje stebėjimo platformoje, ir vietinėje mobiliojoje programėlėje, kad būtų galima atvaizduoti jūsų saulės elektrinės veikimą.

Garantija-kw-garantijas

UAB "Sinergija LT" - oficialus "Autarco" atstovas Lietuvoje!

Saulės elektrinių gamintojas sutelkia visą dėmesį į naujoves ir optimaliausius sprendimus. UAB “Sinergija LT” oficialus atstovas Baltijos šalyse suteikia savo klientams galimybę įsirengti saulės elektrinę iš vieno gamintojo. 

Kaip įsirengti “Autarco” saulės elektrinę? Su UAB “Sinergija LT” tai labai paprasta!

 • Susisiekite su mumis ir būkite pasiruošę pradinę informaciją: stogo danga, stogo kampai, pozicija, norima galia, adresas;
 • Visa ši informacija leis pateikti kuo tikslesnį pasiūlymą Jums;
 • Suderinus visus pradinius etapus ir patvirtinus mūsų pasiūlymą, įmamės montavimo darbų;
 • Sertifikuota ir kompetetinga montuotoju komanda sumontuos saulės elektrinę Jūsų nurodytoje vietoje;
 • Stebėkite, kiek tiksliai pagaminate elektros energijos per „MyAutarco“ programėlę;
 • Jūsų investiciją bus užtikrina suteikiant kWh garantiją. Kas tai? Tai garantija, kuri garantuos deklaruotos saulės elektrinės pagamintą energijos kiekį. Tai yra “Autarco” kompanijos  privalumas!