Vienintelis saulės elektrinių tiekėjas

su apdrausta gamybos garantija!

Tai unikali saulės elektrinės koncepcija,

kuri garantuos Jums energijos kiekį.

AUTARCO PRIVALUMAI

kWh PAGAMINIMO GARANTIJA NET 5 METAI

AUTARCO saulės elektrinių elektros gamyba gali būti apdrausta ir AUTARCO garantuoja, jog pagaminsite deklaruotą kWh kiekį. Draudimo paslaugas teikia Londono „Lloyd‘s“ garantinis fondas.

VISA SAULĖS ELEKTRINĖ IŠ VIENO GAMINTOJO

„Autarco” vieninteliai rinkoje teikia visą saulės elektrinę iš vieno gamintojo. Šis sprendimas Jums užtikrina patikimumą ir aptarnavimo paprastumą.

SAULĖS ELEKTRINĖS ESTETIKA

„Autarco“ tai Olandijoje sukurta saulės elektrinė. Svarbus aspektas kuriant šias saulės elektrinės išvaizdą buvo dizainas. Su Autarco saulės moduliais savo stogą papuošite ir suteiksite namui estetinį vaizdą.

Apdraustos kWh garantija

„Autarco“ sistemų veikimas yra draudžiamas per kWh garantijų fondą, bendradarbiaujant su draudimo bendrove „Lloyd‘s of London“. Už kiekvieną nepagamintą kilovatvalandę gausite piniginę kompensaciją, jei sistema veiks mažiau, nei buvo iš anksto apskaičiuota.

 • Saugus: garantuoja Londono „Lloyd‘s“ ir nepriklausomas fondas;
 • Prasminga: kompensacija grynaisiais pinigais, kai kWh našumas yra mažesnis nei žadėta;
 • Išmatuojamas: „MyAutarco“ automatiškai stebi našumą;

Vienas prekės ženklas, viena saulės elektrinės sistema.

Mūsų visapusiškas kokybės valdymas ir įsipareigojimas tobulėti, teikia aukštos kokybės ir patikimus produktus už prieinamą kainą. Visi „Autarco“ komponentai yra sukurti „Autarco“ gamykloje ir toks principas užtikrina elektrinės sklandų veikimą.

 • Didelis našumas: mūsų saulės elektrinės konceptas leidžia pasiekti ypač gerus rezultatus, o mažas inverteris veikia neapsakomai tyliai;
 • Patikimumas: mūsų gaminiai yra griežtai orientuoti į patikimumą, optimalų energijos keitimą ir aplinkos tvarumą;
 • Kainos ir kokybės santykis: derinant našumą ir patikimumą, siūlome bendrą sprendimą už optimaliausią kainą;

Monitoringas bet kuriuo metu

Patikrinkite savo kWh gamybą bet kur, bet kuriame įrenginyje ir bet kuriuo metu. Kiekvienas „Autarco“ inverteris perduoda duomenis į mūsų serverius, kurie rodomi „MyAutarco“, debesų pagrindu veikiančioje stebėjimo platformoje, ir vietinėje mobiliojoje programėlėje, kad būtų galima atvaizduoti jūsų saulės sistemų veikimą.

Kaip AUTARCO dirba?

Saulės elektrinių gamintojas sutelkia visą dėmesį į naujoves ir optimaliausius bendrus sprendimus. UAB „Sinergija LT” oficialus atstovas Baltijos šalyse suteikia savo klientams galimybę įsirengti saulės elektrinę iš vieno gamintojo. 

Kaip įsirengti AUTARCO saulės elektrinę? Patikėkite, tai labai paprasta!

 • Susisiekime ir būkite pasiruošę pradinę informaciją: stogo danga, stogo kampai, pozicija, norima galia, adresas.
 • Visa ši informacija leis mums pateikti kuo tikslesnį pasiūlymą Jums;
 • Suderinus visus pradinius etapus ir patvirtinus mūsų pasiūlymą, įmamės montavimo darbų;
 • Sertifikuota ir kompetetinga montuotoju komanda sumontuos saulės elektrinę ant Jūsų pasirinktos vietos;
 • Stebėkite, kiek tiksliai pagaminate energijos per „MyAutarco“ – naudokitės monotoringu;
 • Jūsų investiciją užtikrina suteikiant kWh garantiją. Kas tai? Tai garantija, kuri garantuos deklaruotos saulės elektrinės pagamintos energijos kiekį. Jei atsitiktų taip, jog sumontuota saulės elektrinė nesugeneravo mūsų nustatyto kW kiekio – kompensiosime skirtumą! Tai yra AUTARCO įmonės teikiamas privalumas. 
GAUKITE PASIŪLYMĄ

SUSISIEKITE SU MUMIS

  TURITE KLAUSIMŲ?

  Pasinaudokite mūsų informacijos centro paruošta informacija. Jeigu turite daugiau klausimų – mūsų konsultantai visada pasiruošę jums padėti!

  PARAMA
  LEIDIMAI IR PRIJUNGIMAS PRIE TINKLO
  SAULĖS ELEKTRINIŲ TIPAI

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kad suskaičiuotume elektrinės galią galima remtis vidutiniškai Lietuvoje saulės elektrinių generuojamu elektros kiekiu – 1000 kWh/metus iš 1 kW elektrinės. Tad jeigu Jūsų namai per metus suvartoja 7800 kWh, tai Jums reiktų 7,8 kW galios elektrinės.

  Vidutinis saulės elektrinės gyvavimo laikotarpis 25-30 metų. Pasinaudojus APVA parama, elektrinė gali atsipirkti vidutiniškai per 6-9 metus. Jis priklauso nuo saulės elektrinės įrangos, stogo tipo, pasvirimo kampo bei elektros suvartojimo. Kylant elektros kainai, bei montuojantis didesnės galios sistemas elektrinės atsipirkimas trumpėja.

  Taip, aplinkos projektų valdymo agentūra (www.apva.lt) skelbia apie paramą fiziniams asmenims individualių gyvenamųjų namų modernizacijai. Paramos dydis – €322,91 kiekvienam įrengtam saulės elektrinės kilovatui. Mes padedame klientams parengti dokumentus paramai gauti.

  Pagrindiniai reikalavimai:

  • fizinis asmuo, nuosavybės teise valdantis gyvenamosios paskirties vieno arba dviejų butų namą arba sodo namą, ir žemės sklypą, jei elektrinė bus įrengiama ant žemės;

   Pastatai ir žemė turi būti įregistruoti VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto registre (NTR) (statinio baigtumui reikalavimai nekeliami);

  • įranga turi būti nauja (nenaudota);
  • saulės moduliai turi atitikti Europos Sąjungos standartus įskaitant ekologinius ženklus, jiems turi būti suteikta ne mažesnė nei 10 m. produkto garantija ir 25 m. 80 proc. efektyvumo garantija. Moduliai privalo turėti CE ženklą ir turėti pakankamą apsaugą nuo dulkių ir drėgmės (bent IP 65);
  • •įtampos keitiklis (inverteris) turi būti tinkamas saulės elektrinių įrengimui ir atitikti Europos Sąjungos standartus , jam turi būti suteikta ne mažesnė nei 5 m. produkto garantija. Įtampos keitiklis turi turėti pakankamą apsaugą nuo dulkių ir drėgmės (bent IP 65).

  Artimiausias kvietimas paramai gauti bus skelbiamas APVA sveitainėje 2020 m. sausio mėn. Išsamesnė informacija APVA puslapyje: https://www.apva.lt/norite-isirengti-saules-elektrine/

  Dvipusė apskaita yra AB Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) elektros apskaitymo metodika, kuri fiksuoja atiduotos į tinklą ir paimtos iš tinklo elektros energijos kiekį. Jos pagalba ESO apskaičiuoja kiek kilovatvalandžiųklientas atidavė į tinklą ir kiek suvartojo (paėmė iš tinklo). Kiekvieną sugeneruotą, bet nesuvartotąkilovatvalandę klientas atiduoda „pasaugoti“ ESO. 0,05929 Eur/kWh klientas sumoka susigražindamas savo pasigamintą el. energiją iš tinklo. T.y. klientas moka nebe pvz. 0,28 Eur/kWh ( nepriklausomo tiekėjo pasiūlyta kaina), o tik 0,05929 Eur/kWh. Klientas moka visą kainą (t.y. 0,28 Eur/kWh) tik tuomet, kai nebeturi sukaupęs sugeneruotos elektros, t.y trūkstamą kiekį perka iš nepriklausomo tiekėjo.

  Kiekvienų metų balandžio 1 d. visa sukaupta elektra yra pradedama skaičiuoti nuo nulio, o per paskutinius 12 mėn. sukaupta, bet nepanaudota elektra yra anuliuojama.

  Norint pasistatyti saulės elektrinę, pirmiausiai turėtumėte įsitikinti kiek kW galios turite. Tai padaryti galite patikrinę savo nuosavybės ribų aktą pasirašytą su ESO, ar tiesiog paskambinę trumpuoju ESO numeriu 1802 ar prisijungę prie savitarnos http://www.eso.lt/savitarna/

  Įrangos pristatymo ir montavimo pradžios terminas fiziniams klientams: 6-8 savaitės. Visi projektai individualūs, todėl deriname laiką su kiekvienu klientu atskirai.